Nerūdijančio plieno elementai


  • Nerūdijančio plieno jungiamosios detalės
    - šios nerūdijančio plieno jungiamosios ir tvirtinamosios detalės skirtos laiptų turėklų konstrukcijoms, balkonų tvorelėms, laiptinių aikštelėms, baseinu aptvėrimui. Tai įvairūs sujungimai, perėjimai, tvirtinimo detalės, suteikiančios namams puikų estetinį vaizdą. Sujungiamosios plieno detalės pagamintos labai preciziškai, konstrukcijos yra paprastos, o tuo pačiu – ir universalios, todėl jas visai nesunku montuoti pačiam. Montuojant detales, jų nereikės net virinti. Užteks panaudoti tik klijus ar kniedes. Nerūdijančio plieno turėklai nereikalauja specialios priežiūros, nereikia perdažyti, nerūdijančio plieno konstrukcijos tarnauja ilgai ir nereikalauja ypatingos priežiūros.Todėl tai ilgaamžė investicija.  
    AISI304 - yra atsparus įprastai korozijai bei daugeliui cheminių medžiagų, o taip pat - pasižymintis patvarumu nerūdijantis plienas. AISI 304 markė yra tinkama praktiškai visoms produktų grupėms. 
    AISI316 - šio nerūdijančio plieno markė tinkanti atšiauriom sąlygom kur įprastinės nerūdijančio plieno rūšys neatsilaikytų prieš koroziją t.y. pakrantės zonos, baseinai ir kitos agresyvios terpės. Šios kategorijos produktai pasižymi itin aukštu atsparumu korozijai.