Kaip sumontuoti nerūdijančio plieno turėklus be suvirinimo ?

 • Kaip sumontuoti nerūdijančio plieno turėklus be suvirinimo ?

  Nerūdijančio plieno Turėklai – tai pasiūlymas elegantiškai apsaugoti jautriausias namų vietas. Jo surinkimas nėra sudėtingas - galite tai padaryti patys ! 


  Nerūdijančio plieno turėklai – kodėl verta?


  Vienas moderniausių sprendimų – turėklai iš nerūdijančio plieno, kurie turi daug privalumų. Jie ne tik tinka daugeliui interjero (ir išorės) dekoracijų, bet ir puikiai dera su medžiu, stiklu, plyta ar dekoratyviniu akmeniu. Pasirinkę tokį sprendimą išvengsite priežiūros poreikio. Taip pat galite lengvai palaikyti švarą. 

  Gali atrodyti, kad turėklų surinkimas yra labai sudėtingas – reikia turėti suvirintojo igudžių arba samdyti profesionalą. 
  „Pasidaryk pats“ entuziastams, kurie nori patys greitai ir paprastai susikonstruoti turėklus, yra puiki alternatyva. Intensyviai besivystanti rinka pateisino lūkesčius, pristatydama nerūdijančio plieno klijus.


  Klijai vietoje suvirinimo

  Šis sprendimas turi daug privalumų. Tai leidžia sutaupyti pinigų, išleidžiamų įrangai ar samdant kitus žmones, o darbus galima atlikti be nereikalingos netvarkos ir triukšmo, trikdančio namų ar kaimynų ramybę.

  Anaerobinius klijus labai paprasta naudoti. Užtenka nuriebalinti pritvirtintus elementus, užtepti klijus ir presuoti – tai svarbu, nes klijai sukietėja nutraukdami deguonies tiekimą. Klijai atsparūs įvairiems temperatūrų diapazonams, taip pat yra labai tvirti, todėl detalės neatsipalaiduos net po daugelio metų naudojimo. Jie netrūkinėja ir netrupa, o papildomai apsaugo nuo korozijos.

  Nerūdijančio plieno elementai gali būti lengvai sujungti ilgai nelaukiant – nes džiūvimo laikas yra tik 20-40 minučių. 

  Visos nerūdijančio plieno prekės vienoje vietoje

  Estetika ir ilgaamžiškumas su daug mažesnėmis finansinėmis sąnaudomis nei suvirinant elementus yra didžiulis turėklų surinkimo klijais privalumas.
  Be nerūdijančio plieno klijų, mes galime pasiūlyti visus nerūdinačio plieno turėklų surinkimo elementus, tokius kaip - statramsčiai,  vamzdžiai, jungtys ir alkūnės, flanšai ir maskuojantys dangteliai, ir visi kiti elementai reikalingi turėklų montavimui - visa tai labai patraukliomis kainomis.

  Pasirinke tokius turėklus tikrai galėsite išbandyti savo įgūdžius, taip pat suteiksite daug pasitenkinimo. Sudėtingas surinkimas gali būti pamirštas kartu su didelėmis sąnaudomis. Kviečiame pasinaudoti mūsų parduotuvės pasiūlymu ir pasižvalgyti po platų klijuotų gaminių pasirinkimą bei pačius anaerobinius klijus skiltyje nerūdijančio plieno elementai.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija