Rozetės – elegantiškas ir greitas vartų ir vartelių, tvorų ir laiptų turėklų užpildymas

 • Rozetės – elegantiškas ir greitas vartų ir vartelių, tvorų ir laiptų turėklų užpildymas

  Kaltinės tvoros, vartai ir laiptų turėklai – vienas gražiausių ir originaliausių sprendimų. Jų įgyvendinimas neturi užtrukti daug laiko – daugiau apie rozetes sužinokite iš mūsų pasiūlymo. 

  Kalviškos tvoros yra vienas gražiausių ir originaliausių sprendimų rinkoje. Jie džiugina estetika, sukurdami darnią visumą su namų aplinka. Jie yra patvarūs ir neriboja erdvės, o rankų darbo elementai žavi ne tik raštų išskirtinumu, bet ir darbo preciziškumu bei kone tikroviška išvaizda. Tvoros pagaminimas iš kelių elementų kaltinių kompozicijų neturi užtrukti daug laiko – sužinokite daugiau apie paruoštas dekoratyvinius metalo elementus iš mūsų.


  Rankiniu būdų pagaminti kalviški elementai
  Rankiniu būdu pagaminti  kaltiniai metalo elementai, kad būtų sukurtas nuoseklus galutinis rezultatas, reikia labai daug laiko. Kai kuriuose dizainuose yra sudėtingų elementų, kurie yra karštai sukalti meninėje kalvystėje. Metalo lakštas turi būti tinkamai išlenktas, išgaunamas erdvinis vaizdas, kad būtų sukurta estetinė visuma. Beveik kiekvieną iš paruoštos didelio formato rozetės komponentų galima įsigyti kaip atskirą elementą. Taigi tvorų ar laiptų turėklų užpildymą galite susikurti patys, tačiau šios veiklos tikrai pareikalaus daug darbo ir kantrybės, o pagamintus juos galite rasti pas mus skiltyje rozetės

  Paruošti dekoratyviniai metalo elementai kaip alternatyva
  Ar norėtumėte kuo greičiau pasidžiaugti įspūdinga tvora? Sprendimas bus pasirinkti paruoštą rozetę iš daugybės mūsų siūlomų dizainų. Dėl savo didelio dydžio (iki 800x2000 mm) tokia rozetė gali užpildyti visą tarpą. Užtenka privirinti prie vartelių ar tvoros rėmo, kad sujungtumėte ir ... paruošta. Reikėtų prisiminti apie svarbiausią vizualinį klausimą – tinkamą pagrindo juostos storio (pvz., vartelių rėmo) parinkimą, kad rozetė būtų panašaus dydžio, o ne, pavyzdžiui, daug plonesnio metalo. Paruoštos rozetės gaminamos iš įvairaus storio strypų, todėl tikrai rasite gaminį, kuris puikiai derės prie jūsų tvoros ar vartų.

  Paruošta rozetė leis sumažinti darbo intensyvumą ir taip – ​​sutrumpinti veiklų atlikimo laiką. Taip pat atminkite, kad apdaila priklauso nuo jūsų.
  Mūsų siūlomos rozetės parduodamos neapdorotos – skirtos tolesniam apdorojimui, kad tvora būtų vizualiai vientisa. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija