Ką svarbu žinoti renkantis turėklus ?

 • Ką svarbu žinoti renkantis turėklus ?

  Turėklai

  Turėklų sistemos yra įvairaus dizaino iš skirtingų elementų susidedantys aukštos kokybės turėklai. Didelis išskirtinumas ir privalumas – šie turėklai yra pritaikyti lengvai įsirengti patiems klientams. „Pasidaryk pats“ būdas tampa vis populiaresnis ir ypač yra vertinamas tų, kurie nori sutaupyti. Ką svarbu žinoti apie turėklų sistemas, jų elementus ir kaip išsirinkti sau tinkamiausius?  

  Ką svarbu žinoti renkantis turėklus?

  Turėklai yra tas interjero ar eksterjero elementas, kuris užtikrina mūsų saugumą, tačiau ne ką mažiau renkantis turėklus yra svarbu estetika bei atsparumas aplinkos poveikiui. Todėl, jei namų viduje dažnai pasirenkami mediniai turėklai, lauko sąlygomis ar, pavyzdžiui, biuruose, dažniau naudojamos konstrukcijos iš nerūdijančio plieno. Pasirinkimas tikrai platus, o mes mielai Jums padėsime išsirinkti. Galima rinktis prekes iš plataus katalogo
  Ar žinote, kodėl itin patogu rinktis mūsų siūlomus turėklų rinkinius ir kokie yra svarbiausi jų elementai? Trumpai pristatysime ir paaiškinsime.

  Naudodami mūsų siūlomus turėklų rinkiniais lengvai surinksite nerūdijančio plieno ar kito tipo turėklus. Didelis privalumas, jog kiekvienas meistras gali atlikti turėklų surinkimą be suvirinimo, naudodamas standartinius montavimo įrankius. Mūsų pasiūlytuose turėklų rinkiniuose yra visi reikalingi komponentai išskyrus tvirtinimo į pagrindą elementus. Taip pat – aiškios montavimo instrukcijos. Be to, jei kyla neaiškumų ar prireikia kitokios pagalbos atliekant montavimo darbus, mes konsultuojame telefonu arba el.paštu. Norime akcentuoti, jog konstrukcijose naudojamos kokybiškos medžiagos garantuoja ne tik sklandų montavimo procesą, bet ir ilgą tarnavimo laiką, lengvą priežiūrą ir elegantišką išvaizdą.

  Lauko turėklai

  Vienas svarbiausių kriterijų renkantis turėklus ir jų sistemas yra tai, kur jie bus montuojami. Tai yra – patalpų viduje ar lauko sąlygomis. Turėklai lauko sąlygomis patiria daugiau aplinkos poveikio, todėl dera į tai atsižvelgti renkantis konstrukcijas namams ar viešoms vietoms. Vienas populiariausių pasirinkimų yra nerūdijančio plieno konstrukcijos. Tokie turėklai kaina neišsiskiria iš kitų pasirinkimų ir yra geras pasirinkimas tiek siekiant estetinio grožio, tiek ir įgyvendinant saugumo reikalavimus. Tai tam tikra prasme klasikinis sprendimas, tačiau galimos įvairios variacijos. Turėklų gamyba gali būti vykdoma kombinuojant metalą su stiklu ar mediena.

  Stiklo turėklai – tai dar vienas iš populiarių pasirinkimų. Jų pagalba galima formuoti atskiras zonas pastato išorėje, atitvarus naudoti tiek balkonuose, tiek terasose ant pastatų stogo ir pan. Šiso konstrukcijos ne tik nepriekaištingai užtikrina saugumą, bet ir išsiskiria savo puošnumu. Ypač, jei yra derinamos prie modernių architektūrinių sprendimų. Tokio tipo turėklų kaina priklauso nuo pasirinkto stiklo storio bei spalvinių savybių. Mūsų siūlomi surenkami turėklai atitinka visus saugumo reikalavimus, o klientai juose vertina dėl dizaino bei paprasto montavimo.
  Norime pabrėžti, jog mediniai turėklų elementai nėra rekomenduojami lauko sąlygomis. Gauname nemažai tokių užklausų, tad galime patikinti, kad aplinkos sąlygos – saulės spindulių intensyvumą, ant turėklų patenkančios drėgmės kiekis dažnai gan greitai paveikia medieną ir taip prarandamas ne tik estetinis grožis, bet ir rizikuojama saugumu (ypač, jei tai balkonų turėklai).
  Metaliniai ar stiklo turėklai lauko sąlygomis be abejonės tarnaus ilgiau, jei tinkamai juos prižiūrėsite, tačiau svarbu jau prieš įrengiant konstrukcijas numatyti, kokie aplinkos veiksniai juos veiks labiausiai ir parinkti geriausias – atspariausias medžiagas. Jei ieškote aukštos kokybės turėklų ir atitvarų, kreipkitės į mūsų komandą jau dabar. Mielai patarsime ir padėsime išsirinkti.

  Vidaus turėklai

  Turėklai interjere taip pat yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Klasikiniame interjere galima rasti daug konstrukcijų iš kaltinio metalo elementų
  Moderniuose interjeruose vyrauja nerūdijančio plieno konstrukcijos.Svarbu, kad turėklai būtų nepriekaištingai saugūs, tad galime garantuoti visų mūsų gaminių kokybę ir patikimumą.

  Vidaus turėklai dažnai naudojami greta laiptų konstrukcijų. Nesvarbu – tai daugiabučio laiptinė ar laiptai privačiuose namuose. Nuo eksterjere montuojamų konstrukcijų interjerui skirti atitvarai skiriasi tuo, jog viduje yra mažiau veikiamos aplinkos veiksnių (saulės šviesa, lietus, vėjas ar pan.). Tie, kas ieško sprendimų patalpų viduje, daug dėmesio skiria turėklų stiliui. 
  Interjere kaip ir lauke gali būti montuojami visų tipų turėklai. Vis labiau populiarėja stiklo ir metalo deriniai, nes jie moderniems interjerams suteikia lengvumo, grakštumo jausmą. Taip pat galime pasiūlyti medi kombinuota su nerūdijančiu plienu turėklus ar jų elementus. Mediena gali būti vadinama tikra klasika ir interjerui suteikia puošnumo, prabangos jausmą.


  Ekspertai pataria:
  • Rinkdamiesi turėklus atkreipkite dėmesį ne tik į estetinį grožį, bet ir į saugumo reikalavimus.
  • Įvertinkite galimą aplinkos veiksnių poveikį (patalpose – trintis, kiti mechaniniai veiksniai. Lauke – drėgmė, saulės šviesa ir pan.).
  • Jei norite sutaupyti, rinkitės mūsų siūlomus surenkamus turėklus. Jų sumontavimo užteks minimalių meistrystės įgūdžių bei įrankių.
  • Visuomet klauskite profesionalų pagalbos. Mūsų komanda mielai Jums padės visais turėklų ir atitvarų sistemų įrengimo etapais.    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija