Kaip perdažyti seną tvorą ar vartus? Efektyvios renovacijos būdai.

2022-11-20

Kaip perdažyti seną tvorą? Efektyvios renovacijos būdai

Jeigu norite šiek tiek atnaujinti priešais namą ar sklype esančios tvoros išvaizdą ar tiesiog pasirūpinti jos technine būkle, kad ji jums tarnautų ilgus metus, verta gerai pasiruošti perdažymui. Į ką verta atkreipti dėmesį prieš dažant seną tvorą ?

Atsižvelgdami į dabartinę jūsų tvoros būklę ir tai, kiek laiko galite skirti renovacijai, galite rinktis vieną iš dviejų perdažymo būdų. Pirmasis bus neabejotinai brangesnis ir daug pastangų reikalaujantis, antrasis leis susidoroti su užduotimi greičiau ir už mažesnę kainą. Abu veiksmų planai pateikiami toliau. Pasirinkite patys, kuris iš jų bus geresnis jums ir jūsų tvorai ! 

Pirmasis būdas kaip perdažyti seną tvorą

Tvoros perdažymo darbus reikėtų pradėti nuo smėliavimo – joks kitas būdas taip gerai neparuoš paviršiaus dažymui. Tam jums reikės specialios įrangos, tačiau jos veikimas yra toks nesudėtingas, kad bet kuris įgudęs šeimininkas gali susitvarkyti pats. Kitas žingsnis – tvoros cinkavimas. Dėl šio apdorojimo tvora, kuri visą laiką lieka lauke ir yra veikiama daugybės oro pokyčių bei daugybės mechaninių pažeidimų, išlieka apsaugota iki 50 metų. Viena techninė priežiūra privers pamiršti, kad šią operaciją teks kartoti kas kelerius metus. Karštas cinkavimas taip pat yra saugus aplinkai. Galiausiai tvorą reikėtų nudažyti specialiais dažais juos galite rasti mūsų asortimenti skiltyje dažai. Didžiausias šio tvoros atnaujinimo būdo trūkumas yra tai, kad visą darbų laiką reikės ją išardyti.,tačiau verta šiek tiek pasistengti ir skirti laiko, kad korozija neatsirastų.

Antrasis būdas kaip perdažytį seną tvorą 

Tiems, kurie šiek tiek bijo cinkavimo ir smėliavimo, turime paprastesnį senos tvoros atkūrimo būdą. Darbas turėtų prasidėti nuo kruopštaus vietų, kuriose atsirado rūdžių ir jau nukrito dažai, valymo. Tiesiog naudokite vielinį šepetį arba šlifuoklį – šis puikiai tiks ant plokščių paviršių. Šie tvoros valymo būdai tikrai yra lengvesni pradedantiesiems, tačiau turime atsižvelgti į tai, kad tai taip pat bus ilgas procesas. Kai tik nuvalome senus dažus, tvorą turime apsaugoti gruntiniais dažais juos taip pat galite rasti pas. Paskutinis darbo etapas – tvoros dažymas viršutiniu sluoksniu.Negalima paneigti, kad šis variantas bus pigesnis nei minėtas ankstesnėje pastraipoje.
Jeigu ieškote dažų, kurie puikiai pasiteisintų atliekant minėtus darbus, būtinai užsukite į mūsų svetainėje esančia skilti dažai, asortimente rasite populiariausias tvorų spalvas.

Atnaujinti tvorą neturi būti sunku – tereikia tam gerai pasiruošti, iš anksto pasirūpinti reikiamais įrankiais ir pasiraitoti rankoves darbui. Nieko sunkaus norintiems ! Ir tada liks grožėtis efektu.